🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tauri Area Rug
| Collection: | Tauri |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Tauri Area Rug—
$49.00
$14.70More Images






Tauri Area Rug
| Collection: | Tauri |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tauri |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























