🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tatiara Area Rug - Clearance
| Collection: | Tatiara |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Pale Blue, Light Slate, Rust, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Tatiara Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images








Tatiara Area Rug - Clearance
| Collection: | Tatiara |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Pale Blue, Light Slate, Rust, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tatiara |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Pale Blue, Light Slate, Rust, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























