🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tarragona Area Rug - Clearance
| Collection: | Tarragona |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Sky Blue, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Tarragona Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images







Tarragona Area Rug - Clearance
| Collection: | Tarragona |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Sky Blue, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tarragona |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Sky Blue, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























