🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Taro Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Taro |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Denim, Slate Blue, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Taro Blue Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Taro Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Taro |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Denim, Slate Blue, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Taro |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Denim, Slate Blue, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























