🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tankerton Area Rug - Clearance
| Collection: | Tankerton |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.8" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Tankerton Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Tankerton Area Rug - Clearance
| Collection: | Tankerton |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.8" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tankerton |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.8" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 4" |























