🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tania Area Rug
| Collection: | Tania |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $49.00
Tania Area Rug—
$49.00
More Images

Tania Area Rug
| Collection: | Tania |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tania |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























