🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tanglewilde Area Carpet Area Rug - Clearance
| Collection: | Tanglewilde |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Tanglewilde Area Carpet Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images






Tanglewilde Area Carpet Area Rug - Clearance
| Collection: | Tanglewilde |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tanglewilde |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























