🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tamworth Updated Traditional Tibetan Rug - Clearance
| Collection: | Tamworth |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Tamworth Updated Traditional Tibetan Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Tamworth Updated Traditional Tibetan Rug - Clearance
| Collection: | Tamworth |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tamworth |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























