🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Tamia Luxe Rug
| Collection: | Tamia |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Cream, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Tamia Luxe Rug—
$99.00
$29.70More Images







Tamia Luxe Rug
| Collection: | Tamia |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Cream, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tamia |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Cream, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |























