🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Talent Area Rug - Clearance
| Collection: | Talent |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Teal, White, Pink, Purple, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Talent Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Talent Area Rug - Clearance
| Collection: | Talent |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Teal, White, Pink, Purple, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Talent |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Teal, White, Pink, Purple, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























