🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Taiban Area Rug - Clearance
| Collection: | Taiban |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Dark Brown, Beige, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Nepal |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Taiban Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images


Taiban Area Rug - Clearance
| Collection: | Taiban |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Dark Brown, Beige, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Nepal |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Taiban |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Dark Brown, Beige, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Nepal |
| Thickness: | 0.63" |























