🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Taia Traditional Style Rug - Clearance
| Collection: | Taia |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Mustard, Blue, Medium Green, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Taia Traditional Style Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Taia Traditional Style Rug - Clearance
| Collection: | Taia |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Mustard, Blue, Medium Green, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Taia |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory, Mustard, Blue, Medium Green, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 4.3" |























