🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Syosset Cream/Brown Trellis Wool&Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Lysite |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Syosset Cream/Brown Trellis Wool&Viscose Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images









Syosset Cream/Brown Trellis Wool&Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Lysite |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lysite |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























