🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Syosset 2x3 Brown Trellis Wool&Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Eros |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $59.00
Syosset 2x3 Brown Trellis Wool&Viscose Rug - Clearance—
$59.00
More Images








Syosset 2x3 Brown Trellis Wool&Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Eros |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eros |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























