🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Swisshome Area Rug - Clearance
| About: | Add an elevated touch of texture and warmth to any room. This piece is crafted from Vinyl using machine woven construction available in Dark Brown with contemporary style Made in the USA. |
|---|---|
| Collection: | Swisshome |
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Vinyl |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.06" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Swisshome Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Swisshome Area Rug - Clearance
| About: | Add an elevated touch of texture and warmth to any room. This piece is crafted from Vinyl using machine woven construction available in Dark Brown with contemporary style Made in the USA. |
|---|---|
| Collection: | Swisshome |
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Vinyl |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.06" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Add an elevated touch of texture and warmth to any room. This piece is crafted from Vinyl using machine woven construction available in Dark Brown with contemporary style Made in the USA. |
|---|---|
| Collection: | Swisshome |
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Vinyl |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.06" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























