🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Swink Area Rug - Clearance
| Collection: | Swink |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Beige, Tan, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $59.70
Original: $199.00
-70%Swink Area Rug - Clearance—
$199.00
$59.70More Images






Swink Area Rug - Clearance
| Collection: | Swink |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Beige, Tan, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Swink |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Beige, Tan, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























