🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Susie Modern Wool Rug
| Collection: | Susie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige, Light Taupe, Light Peach |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Susie Modern Wool Rug—
$109.00
$32.70More Images









Susie Modern Wool Rug
| Collection: | Susie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige, Light Taupe, Light Peach |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Susie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige, Light Taupe, Light Peach |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























