🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sultanhisar Striped Nordic Rug
| Collection: | Sultanhisar |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Sultanhisar Striped Nordic Rug—
$79.00
$23.70More Images











Sultanhisar Striped Nordic Rug
| Collection: | Sultanhisar |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sultanhisar |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























