🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Stock Area Rug - Clearance
| Collection: | Stock |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Stock Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images







Stock Area Rug - Clearance
| Collection: | Stock |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Stock |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
| Fringe Length: | 0.5" |























