
Stithians Area Rug - Clearance
| Collection: | Stithians |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, White, Navy, Denim, Light Blue, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Original: $59.00
-70%$59.00
$17.70More Images










Stithians Area Rug - Clearance
| Collection: | Stithians |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, White, Navy, Denim, Light Blue, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Stithians |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, White, Navy, Denim, Light Blue, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























