🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Stephan Green Outdoor Rug
| Collection: | Kail |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Stephan Green Outdoor Rug—
$79.00
$23.70More Images





Stephan Green Outdoor Rug
| Collection: | Kail |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kail |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























