🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Steinhatchee Area Rug - Clearance
| Collection: | Steinhatchee |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray, Dark Red, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Steinhatchee Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images



Steinhatchee Area Rug - Clearance
| Collection: | Steinhatchee |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray, Dark Red, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Steinhatchee |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray, Dark Red, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























