🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Stanley Area Carpet - Clearance
| Collection: | Stanley |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Stanley Area Carpet - Clearance—
$109.00
$32.70More Images


Stanley Area Carpet - Clearance
| Collection: | Stanley |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Stanley |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























