🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Standerton Gold Table Lamp
| Collection: | Standerton |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Gold, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Gold |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$17.70
Original: $59.00
-70%Standerton Gold Table Lamp—
$59.00
$17.70More Images






Standerton Gold Table Lamp
| Collection: | Standerton |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Gold, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Gold |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Standerton |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Gold, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Gold |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























