🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Spokane Brown Area Rug | Our PNW Home X Livabliss
| Collection: | Chayan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Medium Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $79.00
Spokane Brown Area Rug | Our PNW Home X Livabliss—
$79.00
More Images







Spokane Brown Area Rug | Our PNW Home X Livabliss
| Collection: | Chayan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Medium Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chayan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Medium Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























