🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Speculator Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Speculator |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Silver Gray |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Silver |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$41.70
Original: $139.00
-70%Speculator Ceiling Light - Clearance—
$139.00
$41.70More Images






Speculator Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Speculator |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Silver Gray |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Silver |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Speculator |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Silver Gray |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Silver |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























