🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Spade Area Rug - Promo
| Collection: | Spade |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Spade Area Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images







Spade Area Rug - Promo
| Collection: | Spade |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Spade |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |























