🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Soyung Premium Rug - Clearance
| Collection: | Soyung |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Mustard, Dusty Coral, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 75% Wool, 25% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $69.00
Soyung Premium Rug - Clearance—
$69.00
More Images










Soyung Premium Rug - Clearance
| Collection: | Soyung |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Mustard, Dusty Coral, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 75% Wool, 25% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Soyung |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Mustard, Dusty Coral, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 75% Wool, 25% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |























