🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Southwark Area Rug - Clearance
| Collection: | Southwark |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Beige, Gray, Mustard, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Southwark Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images









Southwark Area Rug - Clearance
| Collection: | Southwark |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Beige, Gray, Mustard, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Southwark |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Beige, Gray, Mustard, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |























