🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Southfields Colorful Modern Area Carpet
| Collection: | Southfields |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Aqua, Mustard, Orange, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.29" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Southfields Colorful Modern Area Carpet—
$59.00
$17.70More Images


















Southfields Colorful Modern Area Carpet
| Collection: | Southfields |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Aqua, Mustard, Orange, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.29" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Southfields |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Aqua, Mustard, Orange, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.29" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























