🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Solona Medallion Beige Rug - Livabliss x Becki Owens
| Collection: | Fatin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Solona Medallion Beige Rug - Livabliss x Becki Owens—
$79.00
$23.70More Images








Solona Medallion Beige Rug - Livabliss x Becki Owens
| Collection: | Fatin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fatin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























