🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Solana Medallion Charcoal - Livabliss x Becki Owens
| About: | Upgrade your home with the stunning Solana III Area Rug from our exclusive collection, Becki Owens x Surya! This area rug is inspired by ancient hieroglyphs, bringing a unique and dynamic style to your space. The combination of Tan and Gray organic tones gives off an eye-catching vibrancy that sits subtly on any floor. |
|---|---|
| Collection: | Avril |
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $79.00
Solana Medallion Charcoal - Livabliss x Becki Owens—
$79.00
More Images







Solana Medallion Charcoal - Livabliss x Becki Owens
| About: | Upgrade your home with the stunning Solana III Area Rug from our exclusive collection, Becki Owens x Surya! This area rug is inspired by ancient hieroglyphs, bringing a unique and dynamic style to your space. The combination of Tan and Gray organic tones gives off an eye-catching vibrancy that sits subtly on any floor. |
|---|---|
| Collection: | Avril |
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Upgrade your home with the stunning Solana III Area Rug from our exclusive collection, Becki Owens x Surya! This area rug is inspired by ancient hieroglyphs, bringing a unique and dynamic style to your space. The combination of Tan and Gray organic tones gives off an eye-catching vibrancy that sits subtly on any floor. |
|---|---|
| Collection: | Avril |
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























