🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Solana Blue Medallion Area Carpet - Clearance
| Collection: | Solana |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Dark Brown, Light Blue, Medium Brown, Rust, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Solana Blue Medallion Area Carpet - Clearance—
$39.00
$11.70More Images








Solana Blue Medallion Area Carpet - Clearance
| Collection: | Solana |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Dark Brown, Light Blue, Medium Brown, Rust, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Solana |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Dark Brown, Light Blue, Medium Brown, Rust, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.8" |























