🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Smoketown Area Rug
| Collection: | Smoketown |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Smoketown Area Rug—
$49.00
$14.70More Images








Smoketown Area Rug
| Collection: | Smoketown |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Smoketown |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |























