🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Smock Modern Trellis Web Rug
| Collection: | Smock |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Tan, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Smock Modern Trellis Web Rug—
$59.00
$17.70More Images











Smock Modern Trellis Web Rug
| Collection: | Smock |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Tan, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Smock |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Tan, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























