🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Slamannan Area Rug
| Collection: | Slamannan |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Charcoal, Gray, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $47.70
Original: $159.00
-70%Slamannan Area Rug—
$159.00
$47.70More Images







Slamannan Area Rug
| Collection: | Slamannan |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Charcoal, Gray, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Slamannan |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Charcoal, Gray, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























