🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Skidmore Area Rug - Clearance
| Collection: | Skidmore |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.34" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Skidmore Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Skidmore Area Rug - Clearance
| Collection: | Skidmore |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.34" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Skidmore |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1.34" |























