🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Simsbury Area Rug
| Collection: | Simsbury |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, White, Fuchsia, Gray, Mustard, Orange, Sky Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Simsbury Area Rug—
$89.00
$26.70More Images











Simsbury Area Rug
| Collection: | Simsbury |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, White, Fuchsia, Gray, Mustard, Orange, Sky Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Simsbury |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, White, Fuchsia, Gray, Mustard, Orange, Sky Blue, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























