🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Silkstone Area Rug
| Collection: | Silkstone |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream, Fuchsia, Orange, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Silkstone Area Rug—
$149.00
$44.70More Images







Silkstone Area Rug
| Collection: | Silkstone |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream, Fuchsia, Orange, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Silkstone |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Cream, Fuchsia, Orange, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























