🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Siletz Area Rug - Clearance
| Collection: | Siletz |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $59.00
Siletz Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images




Siletz Area Rug - Clearance
| Collection: | Siletz |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Siletz |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























