🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Side Premium Rug - Clearance
| Collection: | Side |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Pale Blue, Medium Green, Dark Red, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $69.00
Side Premium Rug - Clearance—
$69.00
More Images











Side Premium Rug - Clearance
| Collection: | Side |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Pale Blue, Medium Green, Dark Red, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Side |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Pale Blue, Medium Green, Dark Red, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |























