🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Siari Solid Medium Gray Shag Rug
| Collection: | Eagleview |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.76" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 3.15" |
Select Title
From $69.00
Siari Solid Medium Gray Shag Rug—
$69.00
More Images













Siari Solid Medium Gray Shag Rug
| Collection: | Eagleview |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.76" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 3.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eagleview |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.76" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 3.15" |























