🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Siari Solid Cream Plush Rug
| Collection: | Siari |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.76" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 3.15" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Siari Solid Cream Plush Rug—
$69.00
$20.70More Images














Siari Solid Cream Plush Rug
| Collection: | Siari |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.76" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 3.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Siari |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.76" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 3.15" |























