🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Shorterville Area Rug - Clearance
| Collection: | Shorterville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Shorterville Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images












Shorterville Area Rug - Clearance
| Collection: | Shorterville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Shorterville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























