🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Shipshewana Dark Blue Jute Rug - Clearance
| Collection: | Shipshewana |
|---|---|
| Colors: | Navy, Cream, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $49.00
Shipshewana Dark Blue Jute Rug - Clearance—
$49.00
More Images






Shipshewana Dark Blue Jute Rug - Clearance
| Collection: | Shipshewana |
|---|---|
| Colors: | Navy, Cream, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Shipshewana |
|---|---|
| Colors: | Navy, Cream, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























