
Shimoni Area Rug - Clearance
| Collection: | Shimoni |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Black, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Original: $79.00
-70%$79.00
$23.70More Images








Shimoni Area Rug - Clearance
| Collection: | Shimoni |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Black, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Shimoni |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Black, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |























