🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sherwood Area Rug - Clearance
| Collection: | Sherwood |
|---|---|
| Colors: | Ice Blue, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $41.70
Original: $139.00
-70%Sherwood Area Rug - Clearance—
$139.00
$41.70More Images










Sherwood Area Rug - Clearance
| Collection: | Sherwood |
|---|---|
| Colors: | Ice Blue, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sherwood |
|---|---|
| Colors: | Ice Blue, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |























