🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sherbrooke Area Rug
| Collection: | Sherbrooke |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Teal, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.05" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $49.00
Sherbrooke Area Rug—
$49.00
More Images








Sherbrooke Area Rug
| Collection: | Sherbrooke |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Teal, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.05" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sherbrooke |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Teal, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.05" |
| Fringe Length: | 3" |























