🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Shchastya Table Lamp
| Collection: | Shchastya |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Beige, White, Black, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$44.70
Original: $149.00
-70%Shchastya Table Lamp—
$149.00
$44.70More Images










Shchastya Table Lamp
| Collection: | Shchastya |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Beige, White, Black, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Shchastya |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Beige, White, Black, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























