🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Sharps Area Carpet - Clearance
| Collection: | Sharps |
|---|---|
| Colors: | Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Sharps Area Carpet - Clearance—
$149.00
$44.70More Images




Sharps Area Carpet - Clearance
| Collection: | Sharps |
|---|---|
| Colors: | Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sharps |
|---|---|
| Colors: | Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























